10 AYRI SUÇTAN ARANIYORDU

Aydın’ın Didim ilçesinde 10 ayrı suçtan aranan şahıs, jandarmanın dikkati sayesinde yakalandı. Yapılan ayrıntılı incelemede 10 ayrı suçtan aranan şahsın kardeşinin kimliğini kullandığı tespit edildi.

27 Şubat 2017 - 19:39 0
reklam

Aydın’ın didim ilçesinde Jandarma ekiplerince yapılan önleyici kolluk devriyesi sırasında durdurulan araçta Ö.S., B.M. ve E.T. isimli şahısların şüpheli tavırları jandarmanın dikkatinden kaçmadı.

İlk etapta yapılan sorgulamada her hangi bir ize rastlamayan jandarma ekipleri soruşturmayı derinleştirince aracın M.D.’ye ait olduğu ve çalıntı kaydının bulunduğunu tespit etti.

Devriye sırasında görevlilere E.T.isimli nüfus cüzdanı ibraz eden şahsın kullandığı kimlikte kazıntı yaptığı ve kardeşinin kimliğini kullandığı tespit edildi.

Gerçek isminin Y.T. olduğu tespit edilen şahsın kimlik sorgusunda 5 hakaret, 3 tehdit, 1 basit yaralama ve 1 kullanmak için uyuşturucu madde kabul etmek veya bulundurmak suçları da dahil olmak üzere 10 ayrı suçtan arandığı tespit edildi.

Gözaltına alınan Y.T., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Söke Açık Cezaevine teslim edildi. Çalıntı kaydı bulunan otomobil, aracın gerçek sahibi olan M.D’ye teslim edildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam