12 Metrede Akıma Kapıldı

Erzincan’da acı son. İstasyon çalışanı, akaryakıt istasyonuna ait reklam panosunun lambalarını değiştirmek için 12 metre yüksekliğe çıktı. Lambayı değiştirdiği sırada elektrik akımına kapılan işçi kurtarılamadı.

reklam
29 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Erzincan’da bir akaryakıt istasyonuna ait reklam panosunun lambalarını değiştirmeye çıkan istasyon çalışanı 43 yaşındaki Murat Gülen, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

reklam-panosunda-akima-kapilip-oldu-1073844

ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI

Olay, bugün saat 14.30 sıralarında Eski Çevreyolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. İstasyona ait 12 metrelik reklam panosundaki lambaları değiştirmek isteyen 43 yaşındaki Murat Gülen, 2 arkadaşı ile birlikte reklam panosuna çıktı. Talihsiz işçi lambayı değiştirdiği sırada elektrik akımına kapıldı. Arkadaşları hemen 112 sağlık ekipleri ile polise bildirdi.

reklam-panosunda-akima-kapilip-oldu-8572497_x_o

MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri geldi.  Ağır yaralanan Gülen, itfaiye merdiveni ile 12 metreden indirildi. Ambulansa alınan Murat Gülen, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam