ADÜ Spor Şenliği, Rektör Aldemir’in de katılımıyla başladı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) 24. Spor Şenliği programı, gerçekleştirilen futbol maçıyla başladı.

12 Mart 2019 - 20:28 0
reklam

Spor Bilimleri Fakültesi tesislerinde Koçarlı MYO ile Fen Edebiyat Fakültesi arasında futbol maçı yapıldı. Maç ADÜ Genel Sekreteri Baki Aslantaş’ın başlama vuruşu ile başladı.
Maç öncesi sporculara başarılar dileyen Baki Aslantaş, spor etkinliklerinin birlik ve beraberliği kuvvetlendirmesi gerektiğini ifade etti.

Tıp Fakültesi öğrencileri ile Fakülte hocaları Spor şenliği kapsamında öğle sonu müsabaka düzenledi. Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir gerçekleşen maç etkinliğine katıldı. Şenlik açılışında konuşma yapan Aldemir ADÜ’de gelenekselleşen spor şenliğinin öğrenciler ve tüm personele faydalı olmasını temennisinde bulundu.
Spor faaliyetlerinin, öğrencileri takım ruhuna yönlendirip ortak bir amaç bilincini sağladığını kaydeden Rektör Aldemir’’ Sporu, öğrencilerimize sevdirmek ve her branşta öğrencilerimizin faydalanacağı tesisler oluşturmak, spor organizasyonları ve spor şenlikleri düzenleyerek destek olmak görevlerimiz arasındadır” dedi.
Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür eden Rektör Aldemir’e, konuşmasının ardından Tıp Fakültesi forması hediye edildi.
Spor Şenliğinde; farklı branşlarda oynanacak müsabakalar 3 Mayıs’a kadar devam edecek. (HABER MERKEZİ) 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-