“15 Temmuz’da milli irade kazandı”

Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, 15 Temmuz’un 2’nci yıl dönümü dolayısı ile mesaj yayımladı. Uluçamlıbel, “Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi önce karanlığı, sonra da ortaya konan büyük inanç ve kararlılık ile de aydınlığı yaşamıştır.” dedi.

reklam

reklam
13 Temmuz 2018 - 20:23 0
reklam

Mehmet Çalık/Manşet Aydın-Efeler 15 Temmuz’un 2’inci yıl dönümü dolayısı ile mesaj yayımlayan Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi önce karanlığı, sonra da ortaya konan büyük inanç ve kararlılık ile de aydınlığı yaşamıştır. O gün Milli İradenin kazandığı bir gün haline dönüşmüştür. 15 Temmuz yakın tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisidir. Milletimiz, günlerce sokakları meydanları boş bırakmayarak istiklaline ve istikbaline sahip çıkmış, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, devletimizin büyüklüğünü göstermiştir. Bu vesile ile 15 Temmuz’un 2’nci yıldönümünde kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet ve ailelerine sabırlar, gazilerimize de şifalar diliyorum. “

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam