2 iddialı isim elendi!

Survivor 2016’da Çarşamba günü büyük final yaşanacak. Final öncesi çeyrek final heyecanı yaşandı. İlk oylamada Nagihan elenirken, ikinci oylama da ise parmağı kırıldığı için oyunlara katılamayan Semih yarışmaya veda etti. Damla adını yarı finale yazdırmayı başardı.

reklam
28 Haziran 2016 0
reklam
reklam

123

TV8’in büyük finale bir adım kala büyük bir heyecanla takip edilen Survivor 2016’nın dün akşamki bölümünde çeyrek final heyecanı yaşandı. Semih, Nagihan ve Damla SMS oylamasına çıktı. Oylamanın ardından 2 kişi adaya veda etti 1 kişi ise yarı finalist olarak belirlendi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Kıran kırana geçen SMS oylamasında en az oyu alan ilk isim Nagihan olurken ikinci isim ise iddialı yarışmacılardan Semih oldu.  Bu sonuçların ardından Semih ve Nagihan elendi.

SURVIVOR’DA YARI FİNALİST KİM OLDU?

Gönüllüler Takımında tek kalan bayan yarışmacı olan Damla adını yarı finale yazdırdı. Bu akşam Atakan ve Damla yarı finalde çarpışacak. Zorlu SMS oylamasından çıkan isim Serkay ile büyük finalde bu yılın Survivor’u olmak için yarışacak. Bu arada yarı finalin yapılacağı 28 Haziran günü, Survivor 2016’nın tüm yarışmacıları biraraya gelerek Survivor klasiği yüzleşmeyi yaşayacak. Yarışmacılar eteklerindeki taşları dökecek, herkes bu büyük yüzleşmeyi bekliyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam