Dikmezseniz Namertsiniz!

Yeni kurulan Nazilli İlçe Teşkilatının tanışma toplantısında konuşan Aydın milletvekili Mustafa Savaş’ın, “Büyükşehir belediyesine AK Parti bayrağını dikeceğiz” sözlerine salonda bulunanlardan birinin verdiği, “dikmezseniz namertsiniz” çıkışı siyaset gündemine damga vurdu.

reklam
14 Kasım 2016 0
reklam

img_9703
Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-
Genel merkez tarafından AK Parti ilçe başkanlığına atanan Ramazan Satılmış liderliğinde kurulan yeni yönetim, öğretmenevinde yapılan toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Aydın milletvekilleri Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz ve Mustafa Savaş’ın katılımıyla gövde gösterisine dönüşen toplantıda gündemin ana maddesi 15 Temmuz darbe süreci ve Aydın Büyükşehir Belediyesinin alınmasıydı.

img_9771

Daha önce yaptığı açıklamalarda Aydın Büyükşehir Belediyesine AK Parti bayrağı dikeceklerini söyleyerek çıkış yapan Mustafa Savaş, çok tartışılan iddiasını bu toplantıda da yineledi.

Konuşmasının tamamına yakınını büyükşehir belediyesinin alınması üzerine yoğunlaştıran Savaş, sözü bir ara yine eski söylemine getirip AK Parti bayrağını büyükşehir’e dikeceklerini söyleyince salonda bulunan birinin “dikmezseniz namertsiniz” şeklindeki çıkışı üzerine şaşkına döndü.

Ön sıralarda oturan ve AK Parti’nin hemen her toplantısında kendine özgü tavır ve çıkışlarıyla dikkat çeken Mülayim Öztürk’ün ağzından yükselen, “dikmezseniz namertsiniz” çıkışı ilk etapta gülüşmeler yol açarken, bu sözlerin milletvekillerine ihtar niteliği taşıdığı dile getirildi.
15050482_725570490925627_292618550_n

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam