25 sanatçı, Elibol için konser düzenleyecek

Aydınlı yerel sanatçılar, Efeler’de trafik kazası geçiren müzisyen arkadaşları Tayfun Elibol’un tedavi masraflarını karşılamak amacıyla 24 Nisan’da konser verecek.

13 Nisan 2018 - 16:36 0
reklam
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER- Efeler’de 9 Aralık 2017’de geçirdiği trafik kazasında boyun kırığı oluşan ve beyni bir süre oksijensiz kalan Aydın Büyükşehir Belediyesi Müzik Eğitmeni Tayfun Elibol, kaldırıldığı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Yaklaşık 3,5 ay sonra yoğun bakımdan çıkarılan ve boyun kırığı ameliyatına alınan Elibol, ameliyatın ardından mikrop kapmaması için hastaneden taburcu edildi.

TEDAVİ MASRAFLARI AYLIK 15 BİN LİRA
Ailesi, taburcu olan Elibol için Efeler’deki evinde yoğun bakım odası hazırladı. Evinde solunum cihazına bağlı ve midesinden beslenerek yaşamını sürdüren Elibol’un aylık tedavi masrafları ise 15 bin lirayı buldu.

25 SANATÇI SAHNE ALACAK
Müzisyen Merve Sezer, nişanlısı Tayfun Elibol’un tedavi masraflarını karşılamak amacıyla 24 Nisan’da yardım konseri düzenleyecek. Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek yardım konserinde, Sezer ve 24 yerel sanatçı, gönüllü olarak sahne alacak. Türkü ağırlıklı konserin biletlerinin, 20 liradan satışa çıktığı belirtildi.

6 AYDA SAĞLIĞINA KAVUŞACAK
Merve Sezer, Aydın halkını Elibol’a destek için konsere davet etti. Elibol’u sağlığına kavuşmuş olarak görmek istediğini belirten Sezer, “Doktoru, Tayfun’un 6 ay uygun şekilde tedavi edilmesi halinde, eskisi gibi olacağını söyledi. Ama Tayfun’un tedavi masrafları çok ağır ve karşılamakta zorlanıyoruz. Bunun için yardım konseri düzenleme kararı aldık. Tüm vatandaşlarımızı, konser bileti alarak, Tayfun’a destek olmaya bekliyoruz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam