3 yılda, 3 adres değiştirdiler

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanlığı, apartman sakinleri istemeyince Namık Kemal Caddesi’nde bulunan binadan taşınmak zorunda kaldı. CHP Nazilli 3 yılda 3 kez bina değiştirdi.

08 Kasım 2018 - 16:52 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- NAZİLLİ- CHP Nazilli İlçe Başkanlığı hizmet binasını yine değiştirdi. 25 yıl İstasyon Meydanı Uzun Çarşı girişinde çalışmalarını sürdüren CHP, mülk sahibiyle yaşadığı problemler nedeniyle 2016 yılı Ocak ayında Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Caddesi üzerinde bulunan binadaki bir katı satın almıştı. Yaklaşık 300 bin liraya mal olan dairenin 270 bin lirası genel merkez tarafından karşılanmıştı.

APARTMAN SAKİNLERİ İSTEMEDİ
2 yıl ev sahibi olarak hizmet veren CHP İlçe Başkanlığı, yeniden kiraya çıkmak zorunda kaldı. Yaklaşan seçimler öncesi artan trafikten şikayetçi olan apartman sakinleri binada siyasi bir parti istemediklerini belirterek konuyu yargıya taşıdı. Mahkeme bina sakinlerini haklı buldu ve CHP, taşınma kararı aldı. Bunun üzerine CHP, Altıntaş Mahallesi İstasyon Meydanı No:23’te bulunan bir daireyi kiralamak zorunda kaldı. Boşaltılan ve tapusunun genel merkeze ait olduğu bina ise bir emlak firmasına verilerek satılığa çıkarıldı.

“TÜM PARTİLERİN SORUNU”
İlçede yalnızca kendilerinin değil tüm siyasi partilerin, bina sorunu yaşadıklarını kaydeden İlçe Başkanı Ali Deveci, “İlçede tüm siyasi partiler bu tür sıkıntılar nedeniyle sürekli bina değiştirmek zorunda kalıyor. Ya kiralar yüksek veya apartman sakinleri istemiyor. MHP, AK Parti buna örnek. Orada ev sahibiydik ancak yine kiracı duruma düştük. Çalışmalarımızı bundan sonra burada yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-