60 Yıldır Çözülmeyeni Çözdü

Topuklu Efe bir çözülemeyeni daha sonuca kavuşturdu. Çulhalar’ın 60 yıldır çözülmeyen içme suyu sıkıntısını sona erdirdi. Mahalle sakinleri, “Çerçioğlu, bize mübarek ayda en büyük hediyeyi verdi” dediler.

reklam
10 Haziran 2016 0
reklam

Koçarlı Çulhalar Mahallesi’nde gerçekleştirilen içme suyu törenine Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Barış Altıntaş, Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, Aydın Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve mahalle halkı katıldı.

Yıllardır su sıkıntısı çektiklerini anlatan Çulhalar Mahalle Muhtarı Bilgin Sözen, “Mahallemizin en büyük sorunu içme suyu sorunuydu. Yarım asrı geçen içme suyu sorunumuzu çözmüş olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyorum. Sorunumuzu çözen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na mahalle halkı adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“RAMAZAN AYINDA EN BÜYÜK HEDİYE OLDU”

Mahallenin en büyük sorununu çözen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na binlerce teşekkür ettiklerini söyleyen Çulhalar mahalle sakinleri ise “Çulhalar’ın 60 yıldır çektiği su sıkıntısı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu sayesinde çözüme kavuştu. Mutluluğumuzu anlatmaya kelimeler yetmez. Başkanımız Özlem Çerçioğlu ramazan ayında bizlere en büyük hediyeyi verdi” diyerek mutluluklarını dile getirdiler.

Konuşmaların ardından içme suyu vanası Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Barış Altıntaş, Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk ve Çulhalar Mahalle Muhtarı Bilgin Sözen tarafından açıldı.haberici

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam