8 tutuklama daha!

Aydın’da gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 13 kişi, Cumhuriyet savcılığının itirazı üzerine yeniden gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan 13 kişiden 8’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

reklam
06 Ağustos 2016 1
reklam

FETÖ/PDY OPERASYONLARI KAPSAMINDA YENİDEN GÖZALTINA ALINAN 13 KİŞİDEN 8’İ TUTUKLANDI

FETÖ/PDY operasyonlarının ikinci dalga operasyonları kapsamında gözaltına alınan 48 kişi hafta içinde adliyeye sevk edilmiş ve gruplar halinde ifadeleri alınan şüphelilerin bazısı savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılırken bazıları da mahkemeye sevk edilmişti.

Sabaha kadar devam eden ifade alma ve mahkemeye sevk etme işlemlerinin ardından serbest bırakılan 43 kişiden 13 kişi Savcılığın itirazı üzerine dün yeniden gözaltına alınıp mahkemeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şüphelilerin sabah saatlerine kadar devam eden sorgusu sonucu 13 kişiden Ö.F.T., Z.Ç., K.A., O.Ç, H.V., S.E., M.Y. ve İ.U. isimli 8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Vatandaş

Aydın merkez ve ilçelerinde çalışan zabıt ve icra katipleri, mübaşirler, yazı işleri müdürleri, hizmetliler, gardiyanlar, cezaevi müdürlerinin tamamı incelendi mi? buralar hassas yerler. delilleri yok edebilirler.

reklam

reklam