Abdurrahman Öz “ahanda geçtim”

Ak Parti Aydın milletvekili Abdurrahman Öz, yapımı esnasında ‘yıkılır’ sözleriyle Yapımını eleştirdiği ASTİM köprülü kavşaktan geçerken çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Açılış töreninde Özlem Çerçioğlu’nun ‘korkuyorsan geçme kardeşim’ sözlerine atıfta bulunan öz, ‘ahanda geçtim’ sözleriyle güne damga vurdu.

reklam
14 Ekim 2016 0
reklam

123

Yağmur AŞIK/Aydın Haber Ajansı/AYDIN-Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile Aydın milletvekili Abdurrahman Öz arasında polemik konusu haline gelen ASTİM Köprülü Kavşak inşaatının tamamlanmasının ardından başlayan ‘geçme’ tartışması bugün farklı bir boyut kazandı.

3 Ekim tarihinde geniş halk katılımı ile açılışı gerçekleştirilen ASTİM Köprülü Kavşağın kurdele kesiminde yaptığı konuşmada Abdurrahman Öz’ün ‘köprünün yıkılmasından korkuyorum’ şeklindeki sözlerini hatırlatan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘korkuyorsan geçme kardeşim’ sözleriyle dikkat çekmişti.


1234

O açıklamadan 11 gün sonra geldiği Nazilli’de basın mensuplarının karşısına çıkan Abdurrahman Öz, ’köprülü kavşaktan geçecek misiniz’ şeklindeki bir soruya, “Ben Aydınlıyım. Bugün Astim Köprülü Kavşağı’ndan geçeceğim. Bir de fotoğraf çekileceğim” diyerek yanıt vermişti.

Bu açıklamadan yaklaşık 4 saat sonra kendisine ait sosyal medya hesabında yayınladığı fotoğraflarda ASTİM köprülü kavşaktan geçtiğini paylaşan Öz, “ahanda geçtim. Köprünün ihtiyaç olduğu asıl kavşak, yeni Dörtyol kavşağı. Buraya da istiyoruz. Cesareti varsa” diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam