Acı gerçek ortaya çıktı!

Sultanhisar’a bağlı Atça Mahallesinde yaşayan 3 çocuk babası 64 yaşındaki Hüseyin Örgüt’ün cansız bedenini bulan güvenlik güçlerinin yaptığı inceleme acı bir gerçeği gözler önüne serdi. Şeker hastası olan ve çektiği acılara dayanamadığı için canına kıydığı belirtilen talihsiz adamın cansız bedeninin öldükten iki gün sonra bulunduğu kaydedildi.

reklam
30 Mayıs 2016 0
reklam

1234

Aydın’ın Sultanhisar ilçesi Atça mahallesinde “çektiği acılara” dayanamadığı için bileğini ve boğazını keserek intihar eden 64 yaşındaki Hüseyin Örgüt’ün cansız bedeninin, öldükten tam 2 gün sonra bulunduğu öğrenildi.

Şeker hastası olduğu ve ayaklarında yaşadığı şiddetli ağrılar nedeniyle hayata küsen talihsiz adam, geçtiğimiz Cuma günü evde kimsenin olmamasını fırsat bilerek önce bileğini ardından boğazını keserek canına kıymıştı.

123

Babalarından haber alamayan ailesi ise komşularını arayarak evi kontrol etmelerini istemişti. Ancak tüm çağrılara cevap vermeyen Hüseyin Örgüt’ün dışarı çıkmış olabileceğini düşünen komşuları kapıdan geri dönmüştü.

Fakat aradan 2 gün geçmesine rağmen babalarından hala haber alamayan çocukları tekrar komşularından yardım istedi. Israrla çalınan kapıya kimsenin ses verememesi üzerine durum polise bildirildi.

Söz konusu adrese gelen güvenlik güçleri, çilingir yardımıyla açtıkları kapıdan içeri girince acı manzarayla karşılaştı.

64 yaşındaki Hüseyin Örgüt’ün kanlar içindeki bedenini gören polis vakit kaybetmeden durumu 112 acil ekiplerine bildirdi.

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemede talihsiz adamın hayatını kaybettiğini belirledi.

 

CESEDİ 2 GÜN BOYUNCA EVDE BEKLEMİŞ

Polis kayıtlarına “Pazar” günü olarak geçen intihar olayının aslında 2 gün önce yaşandığı öğrenildi.

Adının açıklanmasını istemeyen Örgüt’ün bir komşusu, yaşlı adamın Cuma günü intihar ettiğini ancak evde kimse olmadığı için Pazar günü bulunduğunu ileri sürdü.

Evden gelen ağır kokuların da bu iddiayı desteklediğini ifade eden komşusu, yaşanlar nedeniyle mahalleli olarak üzgün olduklarını belirtti.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam