Ada’da seyyar denetimi

Kuşadası Belediyesi turizm sezonun başlamasıyla birlikte seyyar satıcılara yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Atatürk Bulvarı üzerinde bir dizi kontrol gerçekleştirerek seyyar satıcılara uymaları gereken kurallar hakkında bilgiler verdi.

14 Haziran 2019 - 20:07 0
reklam

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde turizm sezonun başlamasıyla birlikte belediyeye bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri de seyyar satıcılara yönelik denetimlerini artırdı. Kuşadası Belediyesi Başkan Vekili Ali Kotan ve Meclis Üyesi Özgün Limoncu’nun yer aldığı kontrollerde Atatürk Bulvarı üzerindeki mısırcılar, midyeciler, baloncular, tatlıcılar ve çerezcilerin belediyeden aldıkları izin belgeleri ile satış yaptıkları tezgahların müfredata uygunluğunu kontrol edildi.

“KURALLARA UYULACAK”

Kuşadası Belediye Başkan Vekili Ali Kotan, ilçede çalışan seyyar satıcılara yönelik denetimlerin belirli aralıklarla devam edeceğini belirterek, “Kurallara uygun olarak çalışan her seyyar satıcı işine devam edecek. Kurallarımız dışına çıkanlara ise zabıta ekiplerimiz gereken işlemi uygulayacak” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-