“Aday değilim”

Nazilli Belediyespor başkanlığı için camianın ısrarla istediği isim Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler sessizliğini bozdu. Başkanlığa adaylığını koymayacağını belirten Yüzügüler camiayı hayal kırıklığına uğrattı.

22 Mayıs 2019 - 21:39 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ

Nazilli Belediyespor’da taraftarların sosyal medyada yaptığı yorumlarda başkanlık koltuğunda görmek istediği, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu’nun siyah beyazlı camianın başına geçmesi için ısrarcı olduğu isim Gürdal Yüzügüler sessizliğini bozdu. Yüzügüler,başkanlık iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu. Camiaya kendisine bu kutsal görevi yakıştırdıkları için teşekkür eden Yüzügüler, başkanlığın yalnızca kendisine değil ailesiyle birlikte alabileceği bir karar olduğunu söyledi.

“YÖNETİMDE OLACAĞIM”

Yüzügüler, “Başkan olmak benim tek başıma alacağım bir karar değil. Ailemle birlikte bunun kararını verebiliriz. Ama şunu kesinlikle söyleyebilirim. Gelecek yönetimin içerisinde yer alarak elimden gelen desteği sağlayacağım” dedi. Yüzügüler sözlerinin devamında şuan için başkanlık düşüncesinin olmadığını ifade etti.

“ORTAK AKILLA YÖNETİLSİN”

Kulübün ortak akılla yönetilmesi gerektiğini belirten Yüzügüler, “Kimin başkan olduğu önemli değil. Önemli olan kulübün ortak akılla yönetilmesi. Yönetim kurulundaki herkes ortak kararlar alsın. Ancak böyle güzel başarılar elde edebiliriz” ifadelerine yer verdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-