Ada’ya hayvan mezarlığı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, birim müdürleri ile yaptığı haftalık toplantıda ilçeye hayvan mezarlığı yapılması konusunda talimat verdi.

12 Haziran 2019 - 20:29 0
reklam

Ramazan Bayramı’nın ardından birim müdürleriyle haftalık yapılan toplantıda bir araya gelen Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçeye hayvan mezarlığı yapılması konusunda talimat verdi. Sokak hayvanları için hayata geçirilen Haybulans hizmetinin ardından Kuşadası’nın bir diğer önemli ihtiyacının hayvan mezarlığı olduğunu belirten Günel, “Bu dünya hepimizin. Nasıl ki insanların yaşam hakkı kutsalsa hayvanların yaşam hakkı da kutsaldır. Yaşadıkları sürece onları koruyup kollamakla yükümlü olduğumuz gibi öldüklerinde de onlara sahip çıkmak zorundayız” dedi.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Ömer Günel, Ramazan’dan sonra Kurban Bayramı’nın da sorunsuz geçebilmesi için personelinden hazırlıklara şimdiden başlamasını istedi. Kurban satış ve kesim alanlarının hijyenik ve modern koşullarda olması gerektiğini ifade eden Günel, “Kurban Bayramı’nda da vatandaşlarımızı mağdur etmeden, en iyi koşulları sunmak zorundayız” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-