Ada’ya yeni logo ve amblem

Kuşadası Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Erkan Yücel Sahnesi’nde gerçekleştirilen toplantıda belediyenin tanıtıcı amblem ve logosunun değiştirilmesine karar verildi.

11 Haziran 2019 - 20:11 0
reklam

Oğuzhan Boysan/Manşet Aydın-KUŞADASI- Kuşadası Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Erkan Yücel Sahnesi’nde Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP ve AK Partili Meclis Üyeleri ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla yapıldı. Mecliste, Özel Kalem Müdürlüğü’nün talebi doğrultusunda belediyenin tanıtıcı amblem ve logosunun yenilenmesi için çalışma başlatılması kararı alındı.

Kararın, Turizm Komisyonu’na sevkiyle birlikte yeni logo ve amblemin ilçede bulunan sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile meslek odalarından görüş alındıktan sonra hazırlanması ve Kuşadası halkının değerlendirmesine sunulması oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne üç adet taşınmazın Ege Et açılması için tahsis edilmesine karar verildi. Sayıştay tarafından 2018 yılında hazırlanan rapor gerekçe gösterilerek belediyeye ait taşınmazlarda kiracı konumunda olan dernek, vakıf ve kooperatiflerin tahliye edilmesi karara bağlandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-