ADÜ’den Ağrı’ya yardım eli

Adnan Menderes Üniversitesi Kızılay Topluluğu, Ağrı Diyadin, Kuşlu Köyü İlköğretim Okulu’na kırtasiye ve kıyafet yardımlarını ulaştırdı.

29 Mart 2018 - 13:12 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER- Adnan Menderes Üniversitesi Kızılay Topluluğu, Ağrı Diyadin, Kuşlu Köyü İlköğretim Okulu’nda okuyan öğrenciler için kırtasiye malzemeleri ve kıyafetler topladı. Toplanan yardımlar Ağrı’da okuyan minik öğrencilere iletildi. Hediyeleri alan çocuklar, ADÜ’lü öğrencilere teşekkürlerini iletti.
Konuyla ilgili açıklama yapan topluluk sorumlusu Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı dördüncü sınıf öğrencisi Salih Zengin, kampanyaya verdiği desteklerden dolayı Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan’a, Aydın esnafına, Kızılay Aydın Şubesi’ne ve ADÜ öğrencilerine teşekkür etti. Zengin, “Doğu ile Batı arasında oluşturmak istediğimiz gönül köprüsü projesini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yardım kampanyalarımız devam edecek. Çocukların yüzünü gördüğümüzde biz de mutlu oluyoruz. Yardımını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam