ADÜ’lü öğrencilerden örnek kermes

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencileri düzenlediği kermes ile Bozdoğan Alamut İlköğretim Okulu öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak.

15 Mayıs 2018 - 16:01 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER-  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Sınıf Öğretmenliği Bölümü 3.B sınıfı öğrencileri, Bozdoğan Alamut İlköğretim Okulu öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kermes düzenledi.
Büyük ilgi gören kermesten elde edilen gelir ile Bozdoğan Alamut İlköğretim Okulu öğrencilerinin kırtasiye, kitap, elbise ve spor malzemeleri alınacak.
ADÜ’lü öğrencilerin maddi ve manevi olarak destek verdikleri proje hakkında bilgi veren kermes sorumlusu İlgin Akyokuş, “Eğitim için toplumun duyarlı olması ilk etkendir. Böyle bir projede yer almaktan çok mutluyuz, küçük adımlar büyük bir ilerleyişin öncüsü olacak. Biz de Adnan Menderes Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü Topluma Hizmetler Dersi kapsamında kermes düzenledik. Sağlanan bu gelir Bozdoğan Alamut İlkokulu’na bağışlanacak. İlk önce okula iletişime geçip gelir düzeyine göre ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort