Afrodisias Festivali gün sayıyor

Karacasu Belediyesi tarafından bu yıl 31’incisi düzenlenecek Afrodisias Kültür Sanat ve Tanıtım Festivali 25 Ağustos’ta gerçekleşecek.

16 Ağustos 2018 - 15:52 0
reklam
reklam

Karacasu Belediyesi tarafından düzenlenen 31’inci Afrodisias Kültür Sanat ve Tanıtım Festivali gün sayıyor. 25-26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalde renkli etkinliklerin yanı sıra ünlü sanatçılar konser verecek.
Afrodisias Kültür, Sanat ve Tanıtım Festivali’nin 31’incisinin dolu dolu geçeceğini söyleyen Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, “Festival 25 Ağustos Cumartesi saat 16.30’da açılış programı ile başlayacak. 2 gün boyunca çeşitli etkinliklerin yanı sıra ünlü sanatçı Volkan Konak ve Yüksek Sadakat grubunun konserleriyle renklenecek.” dedi.

Her yıl binlerce vatandaşın katılımıyla süregelen festivalimizin bu yıl da birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini hedeflediklerini söyleyen Büyükyapıcı, “Her ne kadar festivallerin öncelikleri eğlence olsa da bunun yanında ilçemizi gerek ülke, gerekse de uluslararası düzeyde tanıtmayı da amaçlamaktayız. Festivalimize çevre il ve ilçelerimizde yaşayan kardeşlerimizi ve tüm Karacasu halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam