“AK Belediyeciliğin örneği Kuyucak’tır”

Cumhur ittifakının Kuyucak Belediye Başkan Adayı Metin Ertürk: “Şölen havasındaki bu toplantı gösteriyor ki cumhur ittifakı adayları başarılı bir seçim geçirecek.”

12 Ocak 2019 - 17:58 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın-KUYUCAK- Cumhur ittifakının Kuyucak Belediye Başkan Adayı AK Parti’den Metin Ertürk oldu. Ertürk, “İnşallah 17 ilçe ve Büyükşehir ile beraber Aydınımız yeni ufuklara doğru yürüyecektir” dedi.

Efeler Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısı ardından ilk açıklamasını yapan Cumhur ittifakının Kuyucak Belediye Başkan Adayı Metin Ertürk, “Buradaki şölen havasındaki toplantı gösteriyor ki cumhur ittifakı adayları başarılı bir seçim geçirecek” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı belediyecilik anlayışını 20 yıldır sürdürdüklerini belirten Ertürk, “Kuyucak Ak belediyeciliğin örneklerinden biridir. Bu günde 15 saat çalışmanın, halkın gönlüne girmenin ürünüdür. Zaten cumhurbaşkanımız özellikle vurguluyor. Çok güzel hizmetler verirsiniz, çok güzel eserler ortaya koyarsınız ama o şehirde yaşayan insanların gönlüne giremezseniz topal ördek gibi olur. Bugüne kadar çalışmalarımızı devam ettirdik. İnşallah bugünden sonra da aynı hız ve inançla çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-