Ak Gençler iftarda buluştu!

Ak Parti Gençlik Kolları, Nazilli’nin Kızıldere ve Aşağı Yakacık mahallesinde iftar yemeği organize etti. Mahalle halkı ile buluşan Ak gençler Kızıldere’de iftar sofrası kurarken, Aşağı Yakacık mahallesinde de ‘çaylar bizden’ etkinliği düzenledi.

reklam
18 Haziran 2016 0
reklam

123

Ak Parti Nazilli Gençlik kolları Başkanı Ufuk Özder ve 25 parti üyesi, 11 ayın sultanı Ramazan etkinlikleri kapsamında Kızıldere ve Aşağı Yakacıklı vatandaşlarla bir araya gelerek iftar yemeği etkinliği düzenledi.

Ülke durumunu ve Ak Parti hükümetinin hizmetleri hakkında değerlendirme sohbeti yaptıklarını belirten gençlik kolları başkanı Özder  “25 kişilik ekibimizle ramazan ayı münasebetiyle ilk olarak Kızıldere mahallemizde 50’ye yakın vatandaşın katılımıyla iftar verdik. Arkadaşlarımın kendi imkânlarıyla gerçekleştirdiği etkinliğimizde gerçekten de çok güzel geri dönüşler aldık. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programımızın yanı sıra Aşağı Yakacık Mahallesinde de ‘Çaylar Bizden’ diyerek kahvehanede sohbet düzenledik.

1234

Ülke ekonomisi ve hükümet programları ile ülkemizdeki son günlerde yaşanan gelişmeleri istişare etme fırsatı bulduk. Aynı zamanda partilimiz olanlar ve olmayanların sorunlarını dinleyerek dertlerine nasıl çare olabileceğimizi değerlendirdik. Etkinliklerimizin çok verimli geçtiğini düşünüyoruz. Bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecek” sözlerini kaydetti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam