AK Parti Aydın bayramlaşmada bir araya geldi

AK Parti Aydın milletvekilleri ve partililer, Kurban Bayramının ikinci gününde düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

23 Ağustos 2018 - 20:06 0
reklam
reklam

AK Parti Efeler İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşma programına İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim ve Rıza Posacı katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, “Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyorum. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinde elde ettiğimiz başarıyı, önümüzdeki yerel seçimlerde de sürdürmek ve de Aydın Büyükşehir Belediyesine AK Parti bayrağını dikmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ise, 24 Haziran’da AK Parti’nin yeni bir başarı hikayesi yazdığını belirterek; “24 Haziran’da aziz milletimiz tarihi bir karar verdi, sonuç da Türkiye’miz için çok hayırlı oldu. Aydın’ın bu başarısı Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiriyle ödüllendirildi. Seçilen her vekilimiz meclis ve komisyonlarda önemli görevler aldı. Bu onuru bize yaşatan tüm partililerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

AK Parti’nin tek amacının millete hizmet etmek olduğunu kaydeden Savaş, şöyle konuştu: “AK Parti olarak ülkemizi her alanda zenginleştirdik. Cumhuriyet hayatında yapılmayan birçok hizmeti bu 17 yıla sığdırdık. Önümüzdeki dönemde 5 yılda da çok önemli hizmetler yapacağız. 4 vekil ve bir il başkanı elini masaya vurduğunda bir bakan kadar değerlidir” (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam