AK Parti Aydın büyük güne hazır

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz.” dedi.

15 Ağustos 2018 - 15:18 0
reklam

Kudret Can / Manşet Aydın- EFELER- AK Parti’nin 18 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştireceği 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ömer Özmen, “Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz.” dedi.

Yeni Türkiye ile ilgili kararların alınacağı kongreye tüm teşkilat olarak katılacaklarını ifade eden İl Başkanı Özmen, “16 Nisan 2017 halk oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu ‘yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür” dedi.
Kongrenin bir demokrasi şöleni içerisinde gerçekleşeceğini ifade eden Özmen, “Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle AK Parti, 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanarak ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti, bir bayrak yarışı olarak görüyoruz.” ifadelerini kullandı.
“Büyük ve güçlü Türkiye çocuklarımıza borcumuzdur” diyen Başkan Özmen sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarımızın azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır.“

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-