AK Parti Aydın Kadın Kolları tam saha çalışıyor

AK Parti Aydın Kadın Kolları üyeleri, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde sahaya indi.

31 Mayıs 2018 - 14:48 0
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Bölge esnafının yanı sıra hasta, engelli ve yaşlı ziyaretleri gerçekleştiren kadınlar, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AK Partili kadınlar, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde çalışmalarına başladı. Aydın’da çok sayıda ziyaret gerçekleştiren parti üyeleri, vatandaş tarafından ilgiyle karşılandı. İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Göğde’nin de katıldığı ziyaretlerde, sorunlar yerinde dinlendi, çözümleri tartışıldı.

“İSTİKRAR SÜRSÜN, TÜRKİYE ŞAHLANSIN”

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Kadın Kolları Başkanı Duygu Göğde, “Neden AK Parti konusunda halkı daha iyi bilgilendirmek için çalışmalarımızı kongremizden bu yana aralıksız sürdürüyoruz. Yapılan çalışmalar doğrultusunda vatandaşların çoğunun projelerimiz konusunda bilinçli olduğunu görüyoruz. Gittiğimiz her evde gelecek çalışmalarımızdan, projelerimizden bahsediyoruz. Bizler anlattıkça ‘İstikrar sürsün, Türkiye şahlansın’ diyorlar’. Vatandaşlarımızın vekil adaylarımıza olan inancı ve güveni tam. Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız enerji ve destek ile birlikte durmak yok yola devam diyoruz” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort