AK Parti Didim’de bayramlaşma

AK Parti Didim ilçe teşkilatı bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene katılan AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, ”CHP ile AK Parti arasındaki oy farkı yüzde 1,5’a düştü. İnşallah 2019 yerel seçimlerinde bayrağımızı sarı binaya dikeceğiz” dedi.

23 Ağustos 2018 - 19:51 0
reklam
reklam

Oktay ÇİFTÇİ/Manşet Aydın-DİDİM- AK Parti Didim ilçe teşkilatı AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, Belediye Meclisi üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililer katıldığı tören ile bayramlaştı.AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, AK Parti’nin geçtiğimiz günlerde 17’inci yılını kutladığını belirterek, “Çok kötü zamanlardan geçtik. Bu süre zarfında ülkemize ciddi yatırımlar yaptık. Bu nedenle de şer güçlerinin dikkatlerini çektik” dedi.
“AK PARTİ BAYRAĞINI SARI BİNAYA DİKECEĞİZ”
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerini değerlendiren Yavuz, “Aydın’da algıyı hemen terse çevirdik. 8 milletvekilinin 4’ünü aldık. Bunu hep birlikte başardık. Algıyı terse çevirerek Aydın’da ‘AK Parti yüzde 50’ye ulaştı’ algısını yarattık. Oy oranımızı da yükselttik. CHP ile aramızdaki oy farkımız yüzde 1,5’a düştü. Zor olan bir şeyi başardık. Oy farkı 15 bin civarına indi. İnşallah 2019 yerel seçimlerinde hep birlikte başarılı sonuç alacağımıza inanıyorum. İnşallah AK Parti bayrağını o sarı binaya dikeceğiz” diye konuştu.
Programda konuşan AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, “Vatandaşlarımızın aileleriyle, çocuklarıyla birlikte daha nice bayramlara erişmelerini Allah nasip etsin” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam