AK Parti Efeler gönül sofralarına talip

AK Parti Efeler İlçe Başkanlığı Ramazan ayı boyunca iftarını ilçe sakinleriyle yapıyor. “Gönül Sofralarına” talibiz diyerek her gün bir başka bir mahallede orucunu açan ilçe teşkilatının amacı dostluk, kardeşlik ve komşuluk ilişkilerini pekiştirmek.

28 Mayıs 2018 - 10:37 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın – EFELER-  AK Parti Efeler İlçe Başkanlığı, “Ramazan ayında Gönül Sofralarına talibiz” diyerek her gün iftarını ilçenin başka bir mahallesindeki vatandaşlarla yer sofrasında yapıyor.
Gönül sofrası iftarları hakkında bilgi veren AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, “Bu ayı elden geldiği kadar ibadet ile geçirmeli ve ahireti kazanmak için fırsat bilmeliyiz. Bu nedenle bizler de bugünleri şatafatlı sofralar yerine, Efeler ilçemizdeki ‘Gönül Sofralarına’ talip olan bir anlayış ile gerçekleştiriyoruz. Yer sofralarımızda İlçe sakinlerimiz ile iftarı geçirmeyi tercih ediyoruz. Bugün Milletvekili adayımız Ersin Esenlik ile Girne Mahallemizde Erkan Karataş ve ailesine misafir olduk. Ramazan boyunca teşkilatlarımız ile ‘Gönül Sofralarına’ talip olmaya devam edeceğiz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort