Ak Parti Nazilli’de ön seçim!

Aydın İl Koordinatörü Ali Aşlık nezaretinde Ak Parti Nazilli İlçe Teşkilat Başkanı ön seçimleri yapıldı.

reklam
05 Ekim 2016 0
reklam

123

Yağmur Aşık/ Aydın Haber Ajansı/ NAZİLLİ- Aydın İl Koordinatörü Ali Aşlık gözetiminde Ak Parti Nazilli İlçe Teşkilat Başkanı ön mülakatı yapıldı. Seçimlerde herkesin gönlünden geçirdiği, aday olan ya da olmayan üç ismi yazmalarını isteyen Aşlık, gruplaşmanın olmaması için böyle bir uygulamaya gidildiğini belirtti. Herkesin elini vicdanına koyarak seçimini yapmasını isteyen Aşlık, ‘’hiçbir milletvekilinin yönlendirmesine göre hareket etmeyin’’ dedi.
Birkaç gün içinde öne çıkan isimlerle görüşeceklerini belirten Aşlık, ‘’aday olanların listesini sunmak demek yönlendirmek demektir. Biz teşkilatımız bizi yönlendirsin istiyoruz’’ diye belirtti.

134

Ak Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ise; ‘’bugün Ak Parti Nazilli İlçe Başkanımızın tespiti noktasında İl koordinatörümüz Ali Aşlık Bey ile birlikte Nazilli ilçemizdeyiz. Başkanlık için aday olan arkadaşlarımız burada ve koordinatörümüz onlarla mümkünse bir görüşme yapacak. Eski ilçe başkanlarımız, eski milletvekillerimizin tamamıyla bir görüşme gerçekleştirecek. Mahalle başkanlarımız, ilçe kadın kollarımız, ilçe ana kademe ve gençlik kolları yönetimiyle de anket usulü çalışma yapacağız. Burada oluşacak temayül öne çıkacak isimler. Tüm bu isimler Ankara’ya çağırılacak. Süreç bu şekilde ilerliyor. İnşallah Nazilli’miz için hayırlı bir şekilde devam eder. Önümüzdeki günlerde oluşacak yeni yönetim inşallah uzun yıllar hizmet eder’’ diye konuştu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam