Ak Parti Nazilli’de şok istifa!

Ak Parti Nazilli İlçe Başkanlığı’na Ramazan Satılmış’ın getirilmesinin ardından ilk istifa geldi. Partinin eski Gençlik Kolları Başkanı Birkan Şen, istifa ettiğini sosyal medyadan duyurdu.

reklam
19 Ekim 2016 1
reklam

123

Nazilli Ak Parti’de sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde başkanlık koltuğuna oturan İsa Bedil’in göreve atanmasından bir gün sonra istifa ederek görevi iade etmesi çok konuşulmuştu. Bugün ise Ramazan Satılmış’ın ilçe başkanlığına atanmasının ardından yeni bir istifa olayı yaşandı. Nazilli Ak Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Birkan Şen, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Şen yapmış olduğu paylaşımda, “BUGÜNE KADAR MENSUBU OLMAKTAN ONUR VE GURUR DUYDUĞUM PARTİMDEN İSTİFA EDİYORUM. GEREKLİ AÇIKLAMAYI EN KISA ZAMANDA KAMUOYU İLE PAYLAŞACAĞIM.” ifadelerini kullandı.
Genel Merkezini arayan partililerin, Ramazan Satılmış’ın ilçe başkanlığa getirilmesinin yanlış karar olduğunu ve başka istifalarında gelebileceğini belirttikleri öne sürüldü.

satilmis

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

muhammet

nazillide cok sevilen bir iş adamı bu partiye gönülden baglı olan birinin secilmesi cok iyi oldu genel merkezin vermiş oldugu kararı cok yerinde olmuş ramazan başkanın partiyi nazillide cok iyi yerlere getirecegine bir akp li olarak eminiz hayırlı olsun

reklam

reklam