AK Parti’de şaşırtan istifa

Sosyal Medyadan duyurdu

30 Mayıs 2018 - 00:44 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Nazilli AK Parti Nazilli İlçe teşkilatında sekreter olarak görev yapan Ayşen Özcan, bomba gibi iddialarda bulunarak görevinden istifa etti. Özcan, mobbinge maruz kaldığını, ilçede ayrımca ve insan haklarına aykırı davranıldığını ve buna müdahale edilmediğini öne sürdü.

AK Parti Nazilli’de tartışma yaratacak bir istifa gündeme geldi. AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatında 5 yıldır sekreter olarak görev yapan Ayşen Özcan, görevinden istifa etti. İstifasını sosyal medyadan duyuran Özcan, bomba gibi iddialarda bulundu.
Mobbinge maruz kaldığını, ilçe teşkilatında insan haklarına aykırı davranıldığını ileri süren Özcan, “Yaranın gitgide kangrene dönüşmesini engellemek amacıyla bu kararı aldım” dedi.
Ayeşn Özcan’ın açıklaması şöyle:
“Maruz kaldığım mobbing, İlce Kadın Kolları Başkanının toplum ve teşkilat içersindeki ayrımcı ve insan haklarına saldırı niteliği taşıyan eylemleri ve de bu tür davranışlara İlçe Başkanlığınca tepki ve tavır konulmaması nedeniyle 5 senedir çalıştığım Ak Parti İlçe Sekreterliği görevimden istifa ediyorum.
Bir türlü oluşturulamayan ekip ruhunun, bu aşamadan sonra oluşmayacağı ve kademe sorumlularının sebep olduğu yaranın gitgide kangrene dönüşmesini engellemek ve daha büyük huzursuzluklara sebebiyet vermemek maksadıyla bu kararı aldım.
Çalıştığım süre içersinde, görev yapan tüm kademe üyeleri ve ilçe başkanlarına teşekkür eder, haklarını helal etmelerini dilerim. Davanın, memleket davası olduğunun bilincindeyim.
Uğradığım haksızlıklara sebep olanları ve katkıda bulunanları, bu mübârek günde Allah’ıma havale ediyorum. Türkiye davasında ve Uzun Adam davasında, Durmak yok, Yola Devam…”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort