Ak Parti’de Seda Sarıbaş Sesleri

Partilerin milletvekili aday listelerini açıklamasına çok kısa bir zaman kala, milletvekili aday adayları da çalışmalarını tamamladı. Ak Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Seda Sarıbaş, bu süreçte yaptığı yoğun çalışmalar ve aldığı teveccüh ile dikkat çekti.

18 Mayıs 2018 - 17:44 0
reklam

Kudret Can / Manşet Aydın- EFELER-  Parti teşkilatında birçok önemli görevde yer alan Sarıbaş, özverili çalışması ve sıcak yaklaşımı ile bu kısa sürede adaylar arasında ön plana çıktı. Gittiği her ilçede partililerin yoğun ilgisi ve desteğini alan Sarıbaş’ın, teşkilat ile arasında kurduğu bağ gözlerden kaçmadı.
İlçelerin Kadın Kolları ve Gençllik Kolları ile düzenlediği toplantıları, keyifli bir sohbet havasında geçen Sarıbaş, her partili ile yakından ilgilenip, görüş ve önerilerini dinledi ve fikir alışverişinde bulundu.

Aday adaylığı sürecindeki çalışmalarının tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulunan Seda Sarıbaş; ‘Aday adaylığı sürecindeki çalışmalarımızı tamamladık. Yolumuza adaylık sürecinde de çalışmalarımızı arttırarak devam etmek nasip olur inşallah. Bu süreçte gittiğimiz her yerde desteklerini esirgemeyen partililerimize çok teşekkür ediyorum. Ak Parti mensubu olmaktan gurur duyuyorum ve parti yönetimimizin bana verdiği görev her ne olursa olsun çalışmaya DEVAM diyorum.’ şeklinde sözlerini tamamladı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort