Ak Partili Öz’den Nazilli’ye ziyaret

AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Nazilli’de esnaf odaları, ziraat odası ve esnaf kefalet kooperatifini ziyaret etti.

reklam
19 Haziran 2016 0
reklam

AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Nazilli ziyaretlerinde Nazilli Esnaf Odası, Nazilli Ziraat Odası, Nazilli Esnaf Kredi ve kefalet Kooperatifi ve İlçe Milli Eğitim olmak üzere bir dizi temaslarda bulundu. Öz, İlk olarak Esnaf odasından başladığı ziyaretinde esnaflarla sohbet ederek Ak Parti’nin Aydın ilinde yaptığı yatırımlardan bahsetti.

AK Parti Milletvekili Abdurrahman Öz, yaptığı açıklamada AK Parti’nin bir handikabı olduğunu, insanların kendilerine güvendiklerini ve parti olarak seçimlerde verilen öğütleri sanki ertesi gün yapıp bitirecekmişiz gibi düşündüklerini belirtti. Öz, sözlerine şöyle devam etti. “Önümüzde bizim 3, 4 sene vakit var. Önemli olan 2019 seçimlerine giderken sözlerimizi yerine getirmiş olmamız. Çevre yolu bitti biliyorsunuz. Aydında 11 tane kapalı spor salonu var. Zamanla bakımsızlıktan ve kullanılmamaktan yıpranmış. Hepsini elden geçireceğiz bunların. Kapalı spor salonlarını okulların beden eğitimi dersi durumuna getireceğiz. Ben bizim insanımıza şunu söylemek istiyorum yüzme havuzu ile ilgili. Yüzme havuzu deyince sadece erkek ve açık bayanlar gider anlıyoruz. Bu havuzlar en çok muhafazakâr camianın hanımlarına ihtiyaç olan havuzlar. Ankara da sosyal tesislere gidin hep o donanımla yapılmıştır.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam