AK Parti’li vekiller mazbatalarını aldı

24 Haziran Genel Seçimleri’nde Aydın’dan milletvekili seçilen AK Partili 4 vekil, Aydın Adliyesi İl Yüksek Seçim Kurulu Salonu’nda mazbatalarını aldı. Törenin ardından konuşan Milletvekili Mustafa Savaş, “Önümüzdeki dönem şehir hastanesi, otoyol, adliye binası, serbest bölge ve hızlı tren gibi çok güzel işler yapacağız” dedi.

04 Temmuz 2018 - 17:07 0
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER- Haziran ayında yapılan genel seçimlerde Aydın’dan milletvekili olmaya hak kazanan AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz ve Rıza Posacı mazbatalarını aldı. Mazbataları, İl Seçim Kurulu Başkanı Seyfi Çizmeci ve İl Seçim Kurulu üyeleri takdim etti.

Törenin ardından konuşma yapan AK Parti Milletvekili Mustafa Savaş, “2002 yılından bu yana Aydın’da ilk defa AK Parti, 4 milletvekili çıkardı. Bundan dolayı gururluyuz, onurluyuz. Aydın güçlü bir destek verdi bize. Dört milletvekili kardeşimizle beraber Aydınımız’ın sorunlarını ilgili mercilere aktarmak adına mücadelemiz olacak. Ayrıca zenginleşen, büyüyen, gelişen Türkiye’mizden daha fazla pay alma mücadelesi vereceğiz. Önümüzdeki dönem gerçekleştireceğimiz ve tamamlayacağımız önemli projeler var. Şehir hastanesi, otoyol ihalesi, adliye binası, serbest bölge, hızlı tren gibi çok güzel işler yapacağız” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI YENİ KAPI RUHUDUR”

Konuşmasında cumhur ittifakına da değinen Mustafa Savaş, “Cumhur ittifakı 15 Temmuz ruhudur, yeni kapı ruhudur. Cumhur ittifakı ülkemizin yeniden inşa edilmesinin iradesidir. Bu anlamda Sayın Devlet Bahçeli ve ülkücü kardeşlerime ayrıca Büyük Birlik Partisi genel başkanına ve milletvekili adayı olan arkadaşlarımıza da buradan sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Seçim sürecinde yaşadığımız güzel birliktelik sürecini mecliste de sürdüreceğimize inanıyorum” diye konuştu.

ÜCRETSİZ SU AÇIKLAMASI

AK Parti’nin Aydın’da belirli bir metreküpe kadar suyu ücretsiz yapacağı konusunda da açıklama yapan Savaş, “2014’te ben Büyükşehir Belediye Başkan adayı iken, verdiğim bir demeç vardı. O dönemde vaat ettiğim bir beyanatım vardı. Suyun 15 metreküpe kadar bir liradan satılacağı taahhütünü vermiştim. Tabi ben o dönemde belediye başkan adayıydım. Önümüzdeki dönem belediye başkan adayı olacak olan kardeşimizin vereceği demeçlerin, vereceği beyanatın arkasında olacağımızı ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort