Akçay deresi sonu oldu!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde arkadaşlarıyla Akçay Deresine giden 34 yaşındaki Ramazan Tetik akıntıya kapılarak boğuldu. Tetik’in cansız bedeni AFAD ekipleri tarafından 4 saatlik çalışma sonucu bulunarak çıkartıldı.

reklam
20 Ağustos 2016 0
reklam

123

Olay, Nazilli- Bozdoğan Yolu üzerinde bulunan Akçay Köprüsü yakınlarında akşam saatlerinde meydana geldi. Nazilli’ye bağlı Ocaklı Mahallesi’nde yaşayan Ramazan Tetik, arkadaşları ve kardeşi Murat Tetik ile birlikte iddiaya göre İsabeyli mahallesinde piknik yapıp alkol aldı.Tetik,kardeşi ve arkadaşları daha sonra serinlemek için Akçay Deresi’ne gitti. Bir süre sonra Köprüden suya atlayan Tetik, akıntıya kapıldı. Ramazan Tetik’i kurtarmaya çalışan kardeşi Murat Tetik başarısız olunca talihsiz adam gözden kayboldu.

1234

Kardeşi ve arkadaşının haber vermesiyle olay yerine gelen AFAD Arama-Kurtarma ekipleri, yaklaşık 4 saatlik çalışma ardından Tetik’in cenazesini köprünün tribün kapaklarına sıkışmış halde bularak sudan çıkardı. Jandarma, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken Tetik’in cenazesi kesin ölüm raporunun alınması için İzmir adli tıp kurumuna gönderildi.

Ramazan Tetik’ten geriye, yaklaşık 5 dakika önce arkadaşı Özgür Kalenderoğlu ve kardeşi Murat Tetik ile birlikte çekildikleri fotoğrafı kaldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam