Akın, Kuşadası’nı ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı olan Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, seçim çalışmaları kapsamında Kuşadasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

17 Ağustos 2018 - 12:12 0
reklam

Büyükşehir adaylığı sürecinde gerçekleştirdiği projeleri anlatmak üzere 17 ilçeyi gezeceğini açıklayan Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, hem Germencik hem de Aydın için hazırladığı projelerini vatandaşlara birebir anlattı.

Gittiği her ilçede yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Akın, Aydın’ın hak ettiği yerlere gelmesi için çalışacaklarını ve vatandaş buluşmalarını gerçekleştirmeye devam edeceklerini vurguladı.
Aydını hemşehrileri ile beraber yöneteceğinin sözünü veren Başkan Akın, “Ziyaretlerimde hizmet alamadıklarını ifade eden hemşehrilerimle karşılaşıyorum. Onların sorunlarını bire bir dinliyorum. Çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışı ve katılımcı planlama ile bundan sonra her ilçemiz hizmet görecek ve Aydın’ı hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz.” dedi.
Germencik Belediye Başkanlığı sürecinde odasının kapısının olmadığını dile getiren Akın, Büyükşehir Başkanı seçilirse de ulaşılır olma sözü verdi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-