Akman, doğruladı

Galatasaray yönetimi, uzun yıllar takımda forma giyen ve altyapıda hocalık da yapan Ayhan Akman’ı yardımcısı olarak göreve getirdi. Akman, gelişmeyi doğrularken, genç teknik adam ayrıca Jan Olde Riekerink’in de takımın teknik direktörü olacağının sinyallerini verdi.

reklam
26 Haziran 2016 0
reklam

Sabah’a konuşan Akman, Sportif AŞ üyesi Alp Yalman ile A takımdan sorumlu isim olan Levent Nazifoğlu ile Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir araya geldiklerini belirterek, sarı-kırmızılı takımla anlaştığını ve Hollandalı teknik adam Riekerink’in yardımcısı olarak görev yapacağını açıkladı.  39 yaşındaki teknik adam, görev tanımı içerisinde olan transfer konusunda da çalışmalar yürüteceğini bildirdi.

haberici

Riekerink ile devam

Ayhan Akman’ın Riekerink’in yardımcısı olarak görev yapacak olması, Galatasaray’ın önümüzdeki sezonda Hollandalı hoca ile yola devam edeceğinin ilk sinyalini vermiş oldu. Sarı-kırmızılı takımda 11 sezon futbol oynayan Ayhan Akman; 4 şampiyonluk, 1 Türkiye Kupası 1 de Süper Kupa kazandı ve kaptan olarak Galatasaray’da futbolu bıraktı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam