Albayrak: Aydınlılardan yetki istiyoruz

Vatan Partisi Aydın milletvekili adayları, düzenlenen törenle tanıtıldı.

26 Mayıs 2018 - 19:52 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Onur Altınkaynak, Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini ve bu zorluklardan Vatan Partisi’nin hükümet olmasıyla aşılacağını ifade etti.

24 Haziran Genel Seçimine 1 ay kala, siyasi partiler çalışmalarına başladı. Vatan Partisi Aydın İl Başkanlığı 24 Haziran’da yarışa katılacak milletvekili adaylarını, düzenlenen törenle tanıttı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından özgeçmişleri okunan adaylar Emre Albayrak, Handan Ersin, Zühre Genişel, İrayda Begüm Bay, Berrin Arslan, Afet Gök Heuschele, Saniye Duman ve İrfan Ülkü kürsüye çağrıldı.
Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Onur Altınkaynak Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini ve bu zorluklardan Vatan Partisi’nin hükümet olmasıyla aşılacağını ifade etti.
Milletvekili adayları adına konuşan 1. sıra adayı Emre Albayrak, Vatan Partisi’nin başarıları ve çözümleri olan tek parti olduğu söyledi. Albayrak, şunları kaydetti:
‘’Didim ve Kuşadası’nın turizmcileri ve emeklileri için, Söke’nin pamuk ve zeytin üreticileri için adayız. Germencik ve İncirliova’nın incir üreticileri için, Karpuzlu’nun arıcıları için adayız. Çine’nin madencisi, zeytin ve elma üreticisi için, Efeler’in işçisi, memuru, sanayicisi, öğrencisi için adayız. Köşk’ün incir ve kestane üreticileri için, Sultanhisar’ın çilek üreticisi için, Nazilli’nin esnafı, sanayicisi, incir ve kestane üreticileri için adayız. Bozdoğan’ın alabalık üreticisi, Kuyucak’ın narenciye üreticisi için adayız.”
MAZOT ÇİFTÇİYE 2 TL OLACAK
Aydın’ın bir tarım kenti olmasına rağmen tarımdan yeterince katmadeğer sağlayamadığını ifade eden Albayrak, “Çiftçilere müjde vereyim. İran’da mazot 26 kuruş. Türkiye’de 5 buçuk lira. Vatan Partisi iktidarında İran’la işbirliği sağlayarak mazotu çiftçinin traktörüne litresi 2 TL’den koyacağız. Çiftçiye ucuz gübre, ucuz tohum olanağı sağlayacağız” dedi.
Çıldır havalimanının Vatan Partisi iktidarında açılacağını vurgulayan Albayrak, “Yol yapmakla övünüyorlar. Aydın-Denizli otoyolunu yapamadılar. Biz yapacağız. Hızlı treni çoğu ile götürdüler. Aydın’a hızlı tren yapmıyorlar. Niye? Çünkü Aydın üvey evlat. Perinçek hükümeti üretim ekonomisini kuracak ve Aydın’ın ulaşımını da rahatlatacak” ifadelerini kullandı.
Vatan Partisi’nin Ermeni soykırımı yalanına ve bölücü açılıma karşı mücadele ettiğini, Rusya ile iyi ilişkiler kurulmasını sağladığını söyleyen Albayrak, seçmenlere yönelik vaatlerini anlattı.
Albayrak, “Perinçek’in cumhurbaşkanlığında hükümet halkın olacak, devlet milletin olacak. Doğu Perinçek’i cumhurbaşkanı yapacağız. Vatan Partisi’ni hükümet yapacağız. Vatan Partisi’nin başarıları var, yaptıklarımız yapacaklarımızın en büyük teminatı. Çözümlerimiz var, Türkiye’yi bu zorlu koşullardan kurtararak refah içerisinde yaşatmak için Aydınlı yurttaşlarımızdan yetki istiyoruz” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort