Ali Çankır’dan ‘Çerçioğlu’ açıklaması

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadeye çağrılmasıyla ilgili açıklama yaptı.

28 Mart 2018 - 13:21 0
reklam
reklam

Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER-  İhalede usulsüzlük iddiasını es geçen Çankır, “Bize FETÖ ceketi giydirmeye çalışıyorlar, bu ceket bize dar gelir” dedi. CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, FETÖ/PDY’nin yerel yönetimler imamı olduğu öne sürülen Erkan Karaaslan’la ilgili soruşturma kapsamında ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadeye çağrılmasının yankıları sürüyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’den aldığı ihalelerde usulsüzlükler tespit edilen Erkan Karaaslan hakkında ayrı ayrı yürütülen soruşturmalarda önemli adımlar atılırken, Aydın siyaseti de bu konuya odaklandı.
Son açıklama CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır’dan geldi. Çerçioğlu’nun şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılmasını sorduğumuz Çankır, soruşturmadaki usulsüzlük iddiasını es geçerek, CHP’lilere ‘FETÖ’ ceketi giydirilmeye çalışıldığını savundu.
Ali Çankır, “CHP’nin herhangi sade bir üyesinden, yetkili bir organına kadar bu FETÖ ceketi giydirilmeye çalışılıyor. Bu ceket bizim bedenlerimize dar gelir. Bize bu ceketi giydirmeye çalışanlar, gardıroplarında sakladıkları ceketleri giysinler, bu bedenler o ceketleri kabul etmez” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam