Alıcık: Bambaşka bir Zafer var

Hayata geçirilen projeleri yerinde incelemeye devam eden Nazilli Belediye Başkan Haluk Alıcık, vatandaşlarla da buluşarak nabzını tuttu. Alıcık, “Yeni açılan yollar ile bambaşka bir Zafer Mahallesi var.” dedi.

16 Ağustos 2018 - 09:59 0
reklam

Mehmet Çalık / Manşet Aydın- NAZİLLİ- Nazilli ve mahallelerinin hızlı büyüdüğüne işaret eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, bu gelişim eşliğinde ekiplerin hummalı çalışmalar ile vatandaşın ayağına hizmet götürmeye devam ettiğini söyledi.
Zafer Mahallesi’nde Muhtar Mustafa Certel ve vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Alıcık, parke taşı döşeme çalışmalarının devam edeceğini söyledi.
Nazilli genelinde gerçekleşen hummalı çalışmaların süreceğini ifade eden Başkan Alıcık, “Dün Yıldıztepe Mahallemizdeydik, bugün de ekip arkadaşlarımız ile Zafer Mahallemize notlarımızı aldık. Zafer Mahallemizde de hızlı bir büyüme yaşanarak nüfus yoğunluğu artıyor. Yeni açılan yollar ile bambaşka bir Zafer Mahallesi var. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm mahallelerimize hizmet götürdük. Bundan sonra da devam edeceğiz” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-