Alıcık, çiftçinin yanında

Tarımın beşiği Nazilli için büyük önem arz eden sulama kanallarında yenileme çalışmasına başlayan Nazilli Belediyesi, Yeşil Mahalle 464 sokakta bulunan eski kanalları 60’lık büz ile bağlantısını gerçekleştirerek vatandaşın kullanımına açacak.

14 Ağustos 2018 - 10:01 0
reklam

Mehmet Çalık/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşil Mahalle 464 sokakta başlatılan eski sulama kanalı yenileme çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Haluk Alcık, “İyi ve organik tarımın beşiği Nazillimizde, çiftçilerin her zaman yanındayız.” dedi.

Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlar için sulama kanallarının büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Alıcık, “60’lık büz ile bağlantılarını yaparak sulama kanallarımızı günümüz şartlarına uygun hale getirmek için ekiplerimiz çalışıyor. İyi ve organik tarımın beşiği Nazillimizdir. Bu anlamda çiftçilerimizin desteklenmesi ve modern tarım uygulamalarından en iyi şekilde faydalanmalarının sağlanması gerekmektedir. Nazilli Belediyesi olarak üreticilerimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-