Alıcık ihraç listesinde!

İnternete sızan ve MHP’de ihraç edileceklerin listesi olduğu iddia edilen belgelerde 600’den fazla ismin adı geçiyor. Eğer bu liste doğru ise MHP camiasında yer yerinden oynayacak. Listede Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ismi de yer alıyor.

reklam
10 Eylül 2016 2
reklam

123

MHP’de ihraç yolu ile başlayan deprem sürüyor. Başkent kulislerine göre, eski Genel Başkan Yardımcısı ve olağanüstü kurultayda genel başkan adayı olan Meral Akşener’in ihraç edilmesinden sonra, muhaliflere yönelik ihraç dalgası başlıyor.

MUHALİFLERİN HEPSİ LİSTEDE 

Ankara kulislerinden edinilen bilgilere göre MHP’den ihraç edileceklerin olduğu iddia edilen listede Aydın’dan tam 17 isim yer alıyor. Listede, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin de adı geçiyor. Alıcık ve Kale’nin muhaliflere destek verdiği gerekçesiyle partiden ihraç edileceği belirtiliyor.
İşte ihraç listesindeki Aydınlı isimler:

Listede Nazilli Belediye Başkanı’nın Haluk Alıcık’ın soy isminin yanlış yazıldığı da dikkatlerden kaçmadı.
Birol Özsoy, Mekmet Yavuz, Ömer Gürhan Kılınç, Gürşat Kale, Menderes Aksoy, Ömür Kadem, Muhammet Ali Künkçü, Haldun Haluk Alıcık, Yusuf Vural, Mustafa Dönger, Hasan Nargiz, Mustafa Gökçe, Mustafa Seven, Hasan Hüseyin Erel, Hayri Güleç, Saim Ulutaş, Yakup Türker.

1234

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

neney

trabzon ekmeğinde yemekleri yer ken düşünseydi
ihraçta geç bile kalındı

Çocukları sevmeyen başkan istemiyoruz Sümer mahallenin çocukları Sümer parkına Giremiyor kapıları kitledi Nazilli belediyesi kendisine çok severdik ama çok değişti

reklam

reklam