Alıcık kongrede iddialara sert çıktı

Eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyespor kongresinde hakkında çıkan iddialara sert çıktı. Alıcık, “Kimseye verilemeyecek hesabımız yok. Sülalemde kimsenin takımdan alacağı yok” diyerek sitemini dile getirdi.

12 Haziran 2019 - 19:45 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Koyu bir Nazilli Belediyespor taraftarı olan eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, siyah beyazlı Kulübün Yıldırım Demirören Tesisleri’nde yapılan olağanüstü genel kuruluna katıldı. Alıcık, kongrede Nurettin Özkat ve yönetimine kullandığı evet oyuyla olur verdi.

ÖZCAN İLE SAMİMİ POZLAR

Alıcık, yeni başkan Kürşat Engin Özcan ile yan yana gelerek dostluk mesajı verdi. Özcan’a “Kardeşim” diyerek hitap eden Haluk Alıcık, “Aramızda hiçbir problem yok. Seçimden sonra kendisini ilk tebrik eden benim. İlk buluşmamızda Nazillispor maçında oldu.

İDDİALARA SERT ÇIKTI

Haluk Alıcık kongrede hakkında çıkan iddialara da sert bir dille yanıt verdi. Alıcık, “10 yıl önce belediye başkanı olduğumda kulübün vergi, SSK borcu vardı. Bana başkanlığı unuttu Nazillispor’a başkan oldu diye eleştirdiler. Ama biz bu kulübü zor şartlarda 2.Lig’e çıkardık. Batman’da taşların altında şampiyon yaptık. 1 milyon TL kardeşim Hakan Alıcık’ın alacağı görünüyormuş. Ben bu güne kadar yolsuzluk yapmak isteseydim Nazillispor üzerinden mi yapardım. Ne yaptıysak Nazillispor için yaptık. Bu sevdadan hiçbir zaman vazgeçmedim. Yönetimime yazdıklarımın hiç biri bu memleketin 1 Lirası’na tenezzül etmez. Kulübe yararı olsun diye bir çok iş adamıyla ilişkilerimizi iyi tuttuk. Takım için topladığımız paralar düne kadar kulüp muasiplerinin üzerinden kulübe yatırılıyordu. Ama bana stadın önünden bile geçmemeli dediler. Kulübe ihanet ettiysem sahanın önünden geçirmeyin. Şeref tribünde oturmak için can atmam. Nereye oturmam gerekiyorsa oraya otururum. Ben sokaktan geldim. 4 yaşımda o stada girdim. Önünden geçmezsem çatılarda maç izlerim. Kimseye verilemeyecek hesabımız yok. Benim ve sülalemde kimsenin Nazillispor’dan alacağı yok” ifadelerine yer verdi. Haluk Alıcık, iddialar karşısında kimsenin kendisini savunmayışına da sitem etti.

Alıcık, siyah beyazlı kulübe destek vermeye devam edeceğini belirterek yeni Başkan Özkat ve yönetimine başarılar diledi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-