Alıcık tepki gösterdi

Bandırmaspor’un futbol oynamamaya yönelik tavırları Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve siyah beyazlı tribünler büyük tepki gösterdi.

25 Mart 2018 - 18:19 0
reklam
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ-Bandırmaspor’un ilk golünün hemen öncesinde girdiği bir pozisyonda sakatlanan Mercan Çam yerde kaldı. Bordo beyazlı futbolcular, arkadaşlarının yerde olmasına rağmen topu dışarı atmadı. Bu esnada tribünlerden yoğun tepki geldi. Oyunu durdurmamakta ısrarcı olan konuk ekip, oyunu devam ettirince Erhan Şentürk ile 1-0 öne geçti.

Tribünler atılan bu gole büyük tepki gösterdi. Belediye Başkanı Haluk Alıcık, devre arasında Bandırmaspor teknik direktörü İsmail Ertekin’e serzenişte bulundu. Bu golün Bandırmaspor’a yakışmadığını Ertekin’e ileten Alıcık, sinirlerine hakim olamadı.

Bandımalıların boyunca ellerinden gelen terbiyesizliği yaptığını ifade eden Başkan Alıcık, karşılaşma sonunda tribünlere giderek siyah beyazlı taraftarları sahaya yabancı madde atmaması için uyardı. Alıcık, bu esnada tribünlere el işareti yapan bir futbolcuya yoğun tepki gösterdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam