Alıcık’tan 5 bin kişilik iftar

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Dumlupınar Mahallesi’nde 5 bin kişilik iftar yemeği verdi.

18 Mayıs 2018 - 11:12 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyesi vatandaşları iftarda buluşturdu. Dumlupınar Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde 5 bin kişiye iftar yemeği ikram edildi. İftar programına Belediye Başkanı Haluk Alıcık, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, iftar saatine kadar bütün masaları gezerek konuklarıyla tek tek ilgilendi. Yemekte yaklaşık 2 bin kişi ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlarını açtı.

“RAMAZAN AYINIZ MÜBAREK OLSUN”

Ramazan sofralarının, birlik ve beraberlik anlamına geldiğini ifade eden Alıcık, “Bolluğun, bereketin, yardımlaşma, dayanışma ve kardeşliğin ön plana çıktığı ramazan ayı içerisindeyiz. Bu ay, birlik ve beraberlik ayıdır. 11 ayın sultanıdır. Dargınlar barışacak, zenginler ihtiyaç sahipleriyle paylaşacak ve onların sofralarına konuk olacak. Ramazan sofralarımız, sadece ihtiyaç sahipleri için değil, bir ve beraber olmak isteyen herkes içindir. Nice iftar sofralarında beraber olmak dileği ile Ramazan Ayınız mübarek olsun” dedi.

Sıcak ve samimi bir havada geçen yemeğin ardından Başkan Alıcık tüm misafirlerini kapıda uğurlayarak Mübarek Ramazan Aylarını kutladı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam