Alıcık’tan müjde!

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık müjdeyi verdi!

25 Mart 2018 - 15:40 0
reklam
reklam

Aydın’da yapılan Sultanlar Ligi maçlarını izlemek üzere Aydın’a gelen Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, maçlar başlamadan önce Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek spora ve sporcuya desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.
Başkan Alıcık’a teşekkür eden Üstündağ, “Spora ve sporcuya destek veren Nazilli Belediye Başkanımız Sayın Haluk Alıcık’a federasyonumuz adına çok teşekkür ediyorum. Bu bölgede yapılacak her türlü voleybol organizasyonlarında ve voleybol yatırımında voleybol federasyonu olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Bu güne kadar nasıl destek verdiysek bundan sonra da desteklerimiz artarak devam edecek” dedi.
Alıcık’tan 2. Lig müjdesi
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Herkesin de bildiği gibi Nazilli olarak bir sloganımız var. ‘Okumak, çalışmak ve yaşlanmak için ideal şehir Nazilli’ biz bu sloganımızda yer alan her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Nazilli Belediyespor olarak inşallah salon sporlarında da başarılı olmaya devam edeceğiz. Voleybolda da 2. Ligde olmak için müracaatımız resmen yapılacak. Özellikle bayanların spor yapması için her türlü desteği veriyoruz.” dedi.
Birlikte maç izlediler
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde ve Efeler Mimar Sinan Spor Salonunun ev sahipliğinde Ankara Pursaklar, İstanbul Türk Hava Yolları, Ankara Karayolları ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol takımları yer aldığı final maçlarını birlikte izleyen Başkan Alıcık ve Federasyon Başkanı Üstündağ, Nazilli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının 2. Lig başvuru işlemlerini de değerlendirdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam