Alıcık’tan Sayar’a “Hodri meydan”

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar’ın “2019’da Nazilli Belediyesi’ne talibiz” açıklamalarına sert cevap verdi. Alıcık, “Göreceğiz talip mi değil mi hodri meydan.” dedi.

01 Temmuz 2018 - 15:59 2
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri’nin ardından Nazilli’de yerel seçimin ısınma turları atılmaya başlandı. Siyasi partiler, aldıkları oy oranlarına göre eksiklerini ve yapması gerekenleri belirleyerek hedeflerini açıklamaya başladı.
Nazilli’de 34 bin 69 oy alarak birinci parti olan AK Parti’de ilçe başkanı Bülent Sayar, sevinç gösterileri esnasında “Nazilli’de birinci parti olma hedefimiz vardı. Allah’ın izniyle bu hedefimizi gerçekleştirdik. Şimdi sırada Nazilli Belediyesi’ni AK belediyecilikle tanıştırma vakti” ifadelerini kullanarak yerel seçimlerde hedeflerinin Nazilli Belediyesi’ni almak olduğunu söylemişti.

“HODRİ MEYDAN”
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık AK Parti İlçe Başkanı’nın bu sözlerinin ardından kendisine meydan okudu. Alıcık, “MHP’nin Nazilli’de 8 bin oy alması birilerinin iştahını kabartmasın. Bu işler yerelde aynı olmuyor. Geçtiğimiz gün AK Parti İlçe Başkanı beyefendi açıklama yapmış. ‘Yerel yönetime talibiz’ diye. Göreceğiz talipler mi ? Nasıl oluyormuş göreceğiz. Hodri meydan.” ifadelerini kullandı.

“YERELDE İŞLER DEĞİŞİR”
Genel seçimlerle yerel seçimlerin birbirinden farklı olduğunu ifade eden Alıcık, “Siz bu memleketin insanlarıyla birlikte olmayacaksınız, ülke genelindeki siyasetin başarısını kendiniz elde etmiş gibi görürseniz kendinizi kandırırsınız” diye konuştu.

“MHP’NİN DESTEĞİNİ UNUTMASINLAR”
MHP’nin cumhur ittifakına verdiği desteğe dikkat çeken Alıcık, “Cumhur ittifakına MHP’nin yaptığı destek eften püften değil. Bu başarıda MHP’nin de büyük bir payı var. Bunu göz ardı etmemek gerekiyor” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

atila

KİMSE ŞİMDİDEN GELİN GÜVE OLMASIN SIRASI GELİNCE ADAYLARIN İSMİDE AÇIKLANACAK BU İKİ İSİM HARİÇ

HİKMET

KUSURA BAKMASIN DA HALUK ARTIK TAMAM

reklam

reklam

reklam

reklam
escort