Alıcıktan Yıldıztepe hamlesi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, mahallelerde yapılan çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ile yerinde inceliyor. En son Yıldıztepe Mahallesi’ndeki vatandaşlar ile bir araya gelen Alıcık, “Yıldıztepe’ye yatırımlarımız sürecek” dedi.

15 Ağustos 2018 - 09:48 0
reklam

Mehmet Çalık/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte ziyaret ettiği Yıldıztepe Mahallesi’ndeki gezisini Mahalle Muhtarı Ahmet Sak eşliğinde gerçekleştirdi.
Mahalle genelinde hummalı bir şekilde gerçekleşen parke taşı çalışmalarını ve cazibe katan park projelerini Muhtar Sak ile birlikte inceleyen Alıcık, yol çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını bildirdi.
Yıldıztepe’nin modern yollar ile ilçenin gözbebeği haline geldiğini söyleyen Alıcık, “Mahallemizin elektrik, doğalgaz, telefon ve internet altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarımızda birçok önemli projeye imza attık. Bundan sonra da çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Mahalle muhtarı Sak, çalışmalardan dolayı Alıcık’a teşekkür etti. Sak, “Nazilli’nin en büyük mahallelerinden biri olan Yıldıztepe, yenilenen yolları ile cazibe merkezi haline geldi. Mehmet Dinek Spor Tesisleri, Botanik Park ve Taziye Evi gibi birçok projede emeği olan başkanımızdan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-