Altungün’den tam destek

Kuşadası eski Belediye Başkanı Esat Altungün’den Cumhur İttifakı adayı Fuat Akdoğan’a tam destek geldi. Altungün; ” Kuşadası’nın sorunlarını çözmek için Oyum da gönlüm de Fuat Akdoğan’dan yanadır” dedi.

07 Mart 2019 - 12:49 0
reklam

Oğuzhan Boysan / Manşet Aydın-KUŞADASI- Cumhur İttifakı adayı Fuat Akdoğan’a Kuşadası’nda destek büyüyor. Kuşadası’nda CHP’den seçilerek 2009-2014 yılları arasında Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan Esat Altıngün de sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yerel seçimlerde tercihinin Fuat Akdoğan’dan yana olduğunu söyledi.

CHP HİZMETE ENGEL
1978 yılından beri üyesi olduğu CHP’de ilçe başkanlığı ve bir dönem meclis üyeliği de yapan M. Esat Altungün, 2009 yılında yine CHP’den seçildiği Kuşadası Belediye Başkanlığı’nı 2019 yılına kadar sürdürmüştü. CHP’den 26 Eylül 2018 yılında istifa ederek AK Parti saflarına katılan, Aydın siyasetinin önemli isimleri arasında yer alan eski Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, “CHP’de halkımıza hizmet edebilme amacımıza engel olunacağına kanaat getirmiş bulunmaktayım. Siyaset yapmaktaki ana amacım olan halkıma ve hemşerilerime hizmet etme ülküsünün partimizde hayata geçirilmesinin imkânsızlığını görüyorum” demişti.

SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİ İÇİN
Kuşadası’ndaki sorunların bir an önce çözülebilmesi için aklıselim davranılması gerektiğini vurgulayan Altungün, AK Partili aday Fuat Akdoğan’a desteğinin tam olduğunu belirterek “Bilindiği gibi Kuşadası’nın kronikleşmiş sorunlarını hükümet destekli yatırımlarla çözmek için AK Parti’ye üye olmuştum. Aday adaylığı sürecinin ardından partimizin tercihi Fuat Akdoğan lehine olmuştur. Yapmamız gereken tek şey Kuşadası’nın sorunlarını çözmek için aklıselim davranarak Fuat Akdoğan’a destek vermektir. Bu nedenle yaklaşan yerel seçimlerde oyum da gönlüm de Fuat Akdoğan’dan yanadır ve kendisine olan desteğim tamdır” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-