Arapapıştı’nın birincileri belli oldu

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Arapapıştı Kanyonu’nu tanıtmak amacıyla düzenlenen 1. Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğrafçılara ödülleri teslim edildi. Yarışmacılara ait 26 eser Efeler Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde vatandaşlara sergilendi.

30 Nisan 2018 - 17:17 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER-  Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Arapapıştı Kanyonu 1. Tematik Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren isimler ödüllendirildi.

Törene Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Başkanvekili Barış Altıntaş, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener ile birçok Aydın Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı ve vatandaşlar katıldı.

213 FOTOĞRAFÇI YARIŞMAYA KATILDI

Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Başkanvekili Barış Altıntaş, “Kararlıkla üzerinde durduğumuz eko turizm projesi olan Arapapıştı Kanyonu ile ilgili fotoğraf yarışmasında 213 fotoğrafçımız 785 fotoğraf ile katılım sağladı.

Bugün açacağımız sergide dereceye giren 26 adet fotoğraf sergiliyoruz. Emeği geçen fotoğrafçı arkadaşlarımıza ve jüri üyelerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

ÖDÜLLER TAKDİM EDİLDİ

Yarışmada derece elden birinci Adnan Teymur’a 15 bin, ikinci Mehmet Öztürk’e 10 bin, üçüncü Murat Bakmaz’a 5 bin lira ödül verildi.

3 ayrı fotoğrafçıya da 2’şer bin lira mansiyon ödülü verildi. Ödül töreni ve sergi açılışı zeybek gösterileri ile sona erdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam