Arkun: AK Partimize yakışır bir temayül oldu”

Ak Parti Aydın Milletvekili Aday adayı Mimar Mehmet Arkun, Cumartesi günü yapılan temayül yoklamasıyla ilgili olarak tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

06 Mayıs 2018 - 16:11 0
reklam
reklam

Arkun, Ak Parti Aydın İl Başkanlığı’nın Atatürk Spor Salonu’nda düzenlediği temayül yoklamasına, teşkilat mensuplarının büyük ilgi gösterdiğini belirterek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geçen Ak Partimize yakışır bir temayül yoklaması oldu” dedi.
Temayülden çıkan sonuca saygılı olunması gerektiğini ifade eden Arkun; “Teşkilatımız kime inandıysa ona oyunu kullandı. Ziyaretlerim boyunca beni son derece sıcakkanlı karşılayan, bizleri kabul eden ve en önemlisi Yeni Türkiye yolunda ben de varım diyen tüm parti mensuplarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza teşekkür ediyorum. Özellikte İl Başkanımız Ömer Özmen’in tarafsızlığı ve herkesi kucaklayan tutumuna; erdemli duruşuna teşekkür ediyorum. Artık temayülü de geride bıraktık. Biz kaldığımız yerden programlarımıza devam edeceğiz. Bu davaya gönül vermiş bir kişi olarak yılmadan usanmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizler bu kutsal dava için göreve talip olduk. Takdir Yüce Rabbimindir” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam