Arslan Ticaret Odaları Konseyi’nde

Genel kurulda TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu güven tazeledi. Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, delegelerin çoğunun oyunu olarak Ticaret Odaları Konseyi’ne seçildi.

16 Mayıs 2018 - 17:38 0
reklam

Erdal Savaş / Manşet Aydın- NAZİLLİ- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74. Genel Kurulu Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde ülke genelindeki tüm oda ve borsa delegelerinin katılımıyla yapıldı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yeniden başkan olduğu genel kurulda, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan da Ticaret Odaları Konseyi’ne seçildi. Asil listede aday gösterilen Nuri Arslan, delegelerin çoğunun oyunu aldı. Arslan, 30 kişilik konseyde Nazilli bölgesini temsil edecek.
Genel kurul hakkında açıklama yapan Nuri Arslan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini kutladı. Arslan, “Önceki dönemde olduğu gibi bundan sonra da Nazilli bölge ekonomisinin kalkınması için yönetim kurulu ve meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlik ve dayanışma içinde çalışacağız. Amacımız bulunduğumuz kurumlardan güç almak değil görev yaptığımız kurum ve kuruluşlara güç vermektir” dedi.
Genel kurula Nuri Arslan’ın yanı sıra, Nazilli Ticaret Odası delegeleri Gürdal Yüzügüler, Nuri Arslan, İsak Akgün, Süleyman Gürbüz, Hüseyin Pişken ve Yasin Uzun katıldı. Yaklaşık 3 bin delege ile oda ve borsa temsilcisinin katıldığı 74.TOBB Genel Kurulu’na Türkiye’nin önde gelen sanayici ve tüccarları ile işadamları yoğun ilgi gösterdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort